Koszulki reklamowe dla kobiet

Koszulki reklamowe

Koszulki reklamowe

Jesteś właścicielem firmy, która swoją ofertę kieruje przede wszystkim do kobiet? Trzeba przyznać, iż jest to wymagająca grupa klientów, dla której liczy się praktyczność, ale także wygląd produktu. Kobiety cenią sobie usługi, które pomogą im w codziennych obowiązkach lub też przeciwnie – pozwolą im na chwilę o nich zapomnieć. Jak zareklamować swój produkt wśród pań? Możesz spróbować ogłosić konkurs, w którym do wygrania będą bony na zakupy. Innym sposobem jest zaprojektowanie i rozprowadzenie darmowych upominków z logo Twojej firmy. Wybór należy do Ciebie.

Gadżety dla kobiet

Czy kosze ze słodyczami to dobry wybór na prezent dla kobiet? I tak, i nie. Większość z nas lubi słodycze, jednak pamiętaj, że panie przeważnie stosują różnego rodzaju diety, które zazwyczaj wykluczają słodkości z ich menu. Lepszym rozwiązaniem będzie rozdawanie na przykład próbek kosmetyków, jak kremy, tusze do rzęs lub lakiery do paznokci, na których widnieje logo firmy. Dobrym pomysłem są koszulki reklamowe dla pań, które są praktyczne oraz odzwierciedlają zainteresowanie kobiet modą.

Eleganckie koszulki reklamowe dla kobiet

Zwykłe bawełniane koszulki reklamowe nie przypadną do gustu paniom. Tego typu ubrania zazwyczaj zakładają tylko podczas sprzątania własnego domu. Musisz zamówić bardziej elegancki fason bluzek, na przykład takie wykonane z dziadziny elastycznej, która będzie podkreślać ich figurę. Mogą to być bluzki z krótkim rękawkiem lub też koszulki reklamowe bez rękawów, które sprawdzą się w cieplejsze dni. Odzież może być rozpinana – na guziki lub zamek błyskawiczny – jednak koszty realizacji takiego zamówienia znacznie wzrosną. Wszystko zależy od budżetu, jaki chcesz na nie przeznaczyć. Możesz także do zwykłych bluzek dodać przypinki z logo firmy.

Kolor bluzek

Kobiety zazwyczaj podążają zgodnie z obecnymi trendami. W tym sezonie modna jest biel, bordo, błękit, a także style moro oraz marynarski w paski. Nadruk na koszulkach powinien być mały, aby pasował do pozostałych elementów garderoby kobiet. Wystarczy umieścić nazwę firmy w rogu kieszonki, na brzegu bluzki lub też na guzikach.