Prezenty dla niego z okazji urodzin

Prezenty dla niego

Prezenty dla niego

Nie wiesz, jaki prezent urodzinowy sprawić ukochanemu mężczyźnie? Typowe pomysły na upominki, na przykład bokserki, zegarki lub perfumy, zostały już przez Ciebie wykorzystane? Nie martw się. Z naszymi radami szybko wybierzesz drobny upominek dla swojego chłopaka. Po pierwsze, określ największą jego pasję. Po drugie, sprawdź, które gadżety z nią związane już posiada. Nikt nie chce być właścicielem trzech takich samych koszulek lub gier komputerowych. Kupiony przez Ciebie prezent urodzinowy pokaże, jak dobrze znasz swojego faceta.

Typ sportowca

Jeśli Twój chłopak kocha sport, urodzinowe prezenty dla niego powinny być związane z jego ukochaną dyscypliną sportową. Przeważnie każdy facet jest fanem piłki nożnej. Możesz mu kupić oryginalną koszulkę ulubionej drużyny piłkarskiej lub też stworzyć jej specjalną wersję z imieniem swojego chłopaka. Dobrym pomysłem na prezent są także wszystkie gadżety, które znajdziesz w oficjalnym sklepie danego klubu piłkarskiego, na przykład skarpety, poduszki, kubki, czapeczki, a nawet szczoteczki do zębów z logo danego zespołu.

Typ muzyka

Miłośnika muzyki ucieszą płyty ulubionych zespołów, ale w wersji winylowej. To prawdziwa gratka dla fanów. Może uda Ci się także zdobyć kostkę do gry na gitarze, która należała do muzyka z ukochanej kapeli Twojego chłopaka. Tego typu gadżety znajdziesz na aukcjach internetowych, możesz także szukać pomocy wśród innych fanów zespołu – zaglądnij na oficjalne fora, strony internetowe itp. Jeśli Twój chłopak lubi słuchać muzyki na żywo,  trafione prezenty dla niego to przede wszystkim bilety na koncerty lub festiwale. Oczywiście w Twoim towarzystwie.

Typ naukowca

Twój chłopak to typowy umysł ścisły? Ciągle się dokształca lub uczy innych? Idealne prezenty dla niego to naukowe publikacje z dziedzin, które są mu bliskie. Możesz także zaskoczyć go eleganckim zestawem do pisania (pióro, długopis) z wygrawerowanym jego imieniem.

Typ modela

Facet, który lubi dbać o siebie na pewno ucieszy się z dobrej jakości kosmetyków do ciała oraz włosów. Możesz także mu kupić modne dodatki do ubrań, jak skórzany pasek lub okulary z kolorowymi oprawkami.

Polecam także: Długopisy z nadrukiem